Malmö 15, Pärnu 80010
+372 507 0672

Pärnu toidukohad

Tere tulemast Pärnusse puhkama ja siinseid toidukohti avastama! Lisaks sellele, et Pärnu on tuntud kui Eesti suvepealinn oma pikkade liivarandade ning promenaadiga, on Pärnu samuti koduks suurele hulgale erinevatele toidukohtadele. Siin on mõned meie soovitused, kuhu minna, kui oled siinkandis puhkamas ja otsid hubaseid toidukohti ning maitsvat toitu Pärnus.

 

Foto Hea Maa restoran

Kohvik-restoran Hea Maa

Meie vahetus naabruses Pärnu kesklinnas asub kohvik-restoran Hea Maa, mis asub endises Pärnu raekojas ja pakub einestamiseks endist linnapea kabinetti. Suvisel ajal meelitab külalisi Hea Maa hubane sisehoov sisehoov avara terrassiga, mis on tiheda liiklusega teedest mõnusalt varjatud. 

Hea Maa menüüs on puhtast kohalikust toorainest valmistatud road, mis on nii kaunilt taldrikule serveeritud, et tahakski jääda seda ilu imetlema. Peakokk Virkko korjab sageli ise metsa alt marju ja taimi külalistele serveerimiseks või käib hommikul turult värsket kraami ostmas. 

Villa Wesset

Randa viiva Supeluse tänava äärde jääv Villa Wesset on külaliste lemmikuks kujunenud nii tänu maitsvale toidule, suurepärasele teenindusele kui ka hubasele keskkonnale. Jahedamate ilmadega saab istuda klaasiga suletud terrassil ja soojal ajal  nautida mõnusat suveilma avaral välialal. 

Restorani tooraine on kohaliku päritoluga ja kaunilt taldrikule serveeritud. Villa Wessetis on avatud ka Pärnu ainus peakokasaal, kuhu minekuks soovitame kohad kindlasti eelnevalt broneerida, sest kohti on piiratud arvul. 

Foto Villa Wesset
Foto Cafe Grand

Café Grand

Pärnu kesklinnas Koidula pargi serval asuv Café Grand viib külalised möödunud sajandi stiilis kohvikusse ja a’la carte restorani. 

Ajaloohõnguline Cafe Grand asub otse Pärnu südames ja pakub suurt valikut erinevaid toite alates hommikusöögist kuni õhtusöögini välja. Menüüs on nii kohalikke roogi kui ka rahvusvaheliselt tuntud maitseid. Ja sageli toimuvad seal ka kaunid klaverimuusikaõhtud. 

Oregano

Pärnu randa viiv Supeluse tänav suletakse suvel autodele ja muutub suvekülaliste promeneerimise lemmikpaigaks. Seal jalutades jõuadki ranna tuiksoonel asuvasse Oregano restorani, kus pakutakse ehedaid kreekapäraseid maitseid ja suvisel ajal on avatud avar terrass vaatega pargile. 

Peakokk Eddie on valinud Pärnu oma uueks koduks ning pakub siin tema kodukoha maitseid. Kes korra seal käinud, teab, millest räägime ja läheb sinna kindlasti tagasi. 

Foto Oregano restoran
Foto kohvik Suplesaksad

Supelsaksad

Paljude külaliste lemmikuks kujunenud kohvik Supelsaksad asub randa viival Supeluse tänaval ja on meelitanud puhkajaid juba aastaid oma värvikireva sisekujundusega. Kohale jõudes on tunne nagu oleksid jõudnud külla oma vanaemale ja millegipärast ei soovigi sealt enam lahkuda. 

Kohvik Supelsakste menüüs on maitsvad kohalikust toorainest valmistatud road ja kohapeal valmistatud imemaitsvad kondiitritooted on külalisi igal hommikul ootamas. 

Oled puhkamas lastega või lemmikloomaga?

Kui otsid sobivat toidukohta, kus oleks ka pere väiksematel liikmetel põnev olla, siis vaata Visit Pärnu koostatud nimekirja kõigist Pärnu lastenurgaga toidukohtadest

Samuti on kiiresti leitavad kõik toidukohad, kuhu on oodatud külalised koos lemmikloomadega.

Kui planeerid oma puhkust Pärnusse, siis saad hotellitoa broneerida mugavalt meie kodulehel ja Pärnus toimuvate sündmuste kohta annab ülevaate Visit Pärnu. 

Foto POKO resto