Malmö 15, Pärnu 80010
+372 507 0672

Teatripakett Pärnus

Teatripakett Pärnus on sündinud koostöös meie hea naabri Endla teatriga. Hotell asub vaid 30 meetri kaugusel teatrist ja tänu sellele on mugav minna hotellist teatrisse ning selleks ei ole vaja taksot tellida ega enda autot käivitada. 

Pärnu teater Endla on kõrgelt hinnatud tänu oma põnevale mängukavale ning suurepärastele näitlejatele. Aastas annab teater külalistele ligi 300 etendust, mis saavad vaatajatelt palju kiidusõnu. Oleme saanud oma külalistelt palju kiidusõnu ja hea meelega tervitame samu külalisi ikka ja jälle. 

Teatripakett Pärnus sisaldab

Hotellis Hansalinn on kokku 11 eripalgelist tuba, mis on nimetatud ajalooliste hansalinnade järgi. 

Pärnu teater Endla mängukavast leiab nii kaasaegsest elust inspireeritud romantilisi etendusi kui tuntud maailmaklassikat. On mõnusat meelelahutust ja tõsisemaid süvenemist vajavaid lavastusi. Põnevast mängukavast leiab iga teatrihuviline mitmeid etendusi, mis vaatama kutsuvad.

Paketi hind kuulub tasumisele hiljemalt 2 tööpäeva enne hotelli saabumist. Valige välja etendus, mida sooviksite vaadata teater Endla mängukavast ja võtke meiega ühendust piletite broneerimiseks. Kõige muu olulise eest hoolitseme juba meie ja teie ülesandeks jääb vaid õigel ajal Pärnusse tulla. 

Paketi tellimiseks valige välja sobiv kuupäev ja broneerimiseks helistage numbrile +372 5070672 või kirjutage info@hansalinn.ee

Vaata ka Hansalinna romantikapaketti, mida saab soovi korral ühendada teatrietenduse külastusega.