Malmö 15, Pärnu 80010
+372 507 0672

Perepakett Pärnu kesklinna hotellis

Perepakett Pärnu kesklinna hotellis mullivanniga juniorsviidis või vanniga peretoas.

Perepakett rõõmustab kõiki pereliikmeid. Toas on vann või mullivann mõnusaks õhtuseks lõõgasuseks. Hotelli saabudes saab kogu pere nautida rohkete puuviljade ja vahukommidega jäätist ning lapsi rõõmustavad tubadesse valmis pandud meisterdamiskomplektid. Emale-isale oleme valmis pannud veel ühe magusa üllatuse, mis hotellis kohapeal ootamas. 

Viiking Saaga vee- ja saunakeskus asub Hansalinnast väikese jalutuskäigu kaugusel ja pakub mõnusat lõõgastust kogu perele. Puhkus Pärnus Hansalinna hotellis rõõmustab nii suuri kui väikeseid pereliikmeid ja meie ootame lahkesti külla. 

Perepakett sisaldab

Vee- ja saunakeskus Viiking Saaga asub Hansalinnast lühikese jalutuskäigu kaugusel. Viiking Saaga on üks omanäolisemaid veekeskusi, kus saunad on koobastes ja grottides varjul. Suurele basseinile lisab ilmet saar, millel asub üks veekeskuse saunadest. Veekeskuse teisel korrusel on külaliste kasutuses katuseaed ja iglusaun.

Et saaksime pakkuda Teile parima elamuse, tuleb broneeringu eest tasuda 3 päeva enne saabumist. Juhime tähelepanu, et tellimus ei kuulu tühistamisele ega muutmisele!