Malmö 15, Pärnu 80010
+372 507 0672

Saun Pärnu kesklinnas

Hotelli Hansalinn saun Pärnu kesklinnas mahutab kuni 6 inimest aga loomulikult on oodatud ka kõik väiksemad seltskonnad.
Külastajad saavad hubases saunas nautida Soome sauna, kus lavale mahub lahedasti kuuekesi istuma ja juttu puhuma. Sauna eesruumis saab lõõgastuda pehmetes sohvades kamina paistel, jagada sõpradega päevamuljeid 
ning kuulata meeldivat muusikat.

Hubane Soome saun ootab nii hotellis ööbijaid, kui ka teisi linnakülastajaid. Samuti on teretulnud kõik pärnakad. Saun asub Pärnu kesklinnas hotelli Hansalinn keldrikorrusel ja on mõnusalt privaatne oma seltskonnaga nautimiseks. Hubane eesruum koos kaminaga ja pehmed diivanid muudavad saunaõhtu meeldivaks kogemuseks ja garanteerivad toreda õhtu pikkadeks tundideks. 

Sauna hind on 60 € tund ja sauna mahute kuni kuueliikmelise seltskonnaga. 

Saun on vajalik ettetellida vähemalt 2 tundi varem. Selleks, et soovitud õhtul oleks saun teie seltskonnale kindlasti olemas, soovitame teha broneeringu juba aegsasti. 

Kas soovite sauna tellida ka suupisteid ja saunajooke? Meie maja kokk aitab hea meelega suupistevaagna valmistamisel ja koostab selle vastavalt teie erisoovidele ning seltskonna suurusele. 

Lisaküsimuste korral võtke palun ühendust hotelli vastuvõtuga. Samuti saab broneerida hotelli vastuvõtu telefonil või meili teel. 

Telefon: +372 507 0672
E-mail: info@hansalinn.ee