Malmö 15, Pärnu 80010
+372 507 0672

Kogu maja pakett

Kas otsid kohta, kuhu koos meeskonnaga argipäevast põgeneda, et ühendada töö ja puhkus inspireerivas keskkonnas? Siis on Pärnu kesklinnas asuv Hansalinna hotell just sobiv koht! Tänu mugavale asukohale Pärnu kesklinnas on lühikese jalutuskäigu kaugusel kõik olulisemad vaatamisväärsused ja meelelahutusvõimalused. 

Broneerides kogu maja paketi, saate terve hotelli enda käsutusse, et nautida täielikku privaatsust ning mugavust. See on hea valik nii töisteks väljasõitudeks, suurteks pereüritusteks või kasvõi sõpradega kokkusaamiseks. Hansalinna hotellis on 11 mugavat tuba ja esimesel korrusel asuv restoran sobib hästi ka nõupidamisteks.

Oleme loonud erilise keskkonna ja mõelnud kõigi detailide peale, et saaksite veeta parima aja koos seltskonnaga ja end tõeliselt hästi tunda. 

Kogu maja pakkumine sisaldab

Kogu maja pakkumist saab kasutada saabumisega pühapäevast neljapäevani vabade kohtade olemasolul. 

Lisaks majutusele üheteistkümnes hotellitoas saab lisatasu eest kasutada ka sauna, et lõõgastuda pärast pikka päeva. Hommiku- ja lõunasöögid serveerime hotelli esimesel korrusel asuvas restoranis ja te ei pea selleks majast välja minema. Õhtusöögi saate endale valida meelepärases restoranis või tellida lisa toidukorra kohapeal lisatasu eest. 

Et saaksime pakkuda teile parima elamuse, soovitame külastuseks sobivad kuupäevad aegsasti välja valida ja tasuda broneeringu eest 3 päeva enne saabumist.

Kuna paketis on spetsiaalselt tehtud ettevalmistusi, siis tellimus ei kuulu tühistamisele ega muutmisele!

Broneerimiseks helista numbrile +372 5070672 või kirjuta info@hansalinn.ee